Osiedlowa Sieć Komputerowa - wesola.3.pl

StartOfertaUmowaRegulaminCennikKonfiguracja

Kasa:

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2023

Wpłat można dokonywać:

  • w kasie Dostawcy w określonych dniach i godzinach, które są podawane niżej w dniach poprzedzających termin wpłaty,
  • w dowolnym terminie na poczcie, w banku lub agencji pośrednictwa finansowego poprzez dokonanie przelewu lub wpłaty gotówkowej na konto Dostawcy.

Zgodnie z regulaminem wpłata powinna wpłynąć do 25. dnia każdego miesiąca za następny miesiąc. Wysokość opłaty można sprawdzić w cenniku.

Osobistych opłat abonamentowych za sierpień można dokonywać u Dostawcy (Warpol.NET - Plac Wojska Polskiego 114 - pawilon handlowy):

  • 25 lipca 2023 roku (wtorek) w godz. 18:00 - 20:00.

Osobistych wpłat można dokonywać tylko w wyznaczonych dniach i godzinach w biurze firmy Warpol.NET, mieszczącym się w pawilonie handlowym - Plac Wojska Polskiego 114 - pomiędzy sklepem spożywczym i stomatologiem.

Preferowaną metodą płatności jest przelew na konto bankowe (numer konta jest podany na Umowie). Dokonanie zlecenia stałego w banku jest najwygodniejszą formą płatności, gdyż jest ono wykonywane automatycznie.
Można samemu wydrukować blankiet przelewu bankowego (wpłaty gotówkowej), który jest dostępny tutaj w formacie XLS (Microsoft Excel). Darmowy program odczytujący ten format (bez możliwości edycji - wpisania swoich danych na przelewie): Excel Viewer.

strona główna